Roborock robotas siurblys nebevažiuoja, ką daryti?

Įrašą sukūrė

Kasdienis mūsų namų švaros pagalbininkas – robotas siurblys. Daugelis šių dienų vartotojų neįsivaizduoja savo gyvenimo be šio puikaus išradimo, bet nutinka ir taip, kad robotas siurblys sugenda, visgi elektronika ne amžina ir atsitinka gyvenimas. Tai ką gi daryti, jei jūsų roborock ar xiaomi robotas nebevažiuoja?

  • Pradžiai įsitikinkite ar robotas yra įkrautas. Dažnai pasitaiko tokių situacijų, jog roboto siurblio navigacija sutrinka, todėl ne visada jam pavyksta užvažiuoti ant savo įkrovimo stotelės.
  • Jei robotas siurblys roborock/xiaomi įsijungia, valymo programą pradeda, bet niekur nevažiuoja ir nurodo po 3 bandymų error 1 klaidą – tuomet jūsų robotas siurblys turi problemų su navigacine sistema. Lazerinė navigacinė sistema tai pagrindinis šio roboto aplinkos skanavimo įrenginys, be kurio šis robotas paprasčiausiai niekur negali išvažiuoti. Pasireiškus šiai klaidai retais atvejais nutinka taip, jog į lazerinę sukimosi sistemą patenka šiukšlių, todėl lazeris negali suktis ir skenuoti aplinkos. Didžioji dalis šios klaidos gedimų yra susijusi su lazerio veikimu – lazeris sistemoje miršta, todėl reikalingas jo keitimas. Pcrepair.lt servise galime pakeisti lazerinę sistemą, o remontui suteiksime garantiją!
  • Jei robotas roborock/xiaomi pradeda važiuoti ir sustoja, tuomet galimai jūsų roboto siurblio važiavimo pavara turi rimtų gedimų. Pasitaiko nemažai atvejų kai susidėvi rato variklis, todėl tenka jį keisti nauju. Roborock S5, xiaomi S50 ši procedūra yra lengvesnė, kadangi rato modulis išsiima nuėmus apatinį dangtį, ko negalima pasakyti apie Roborock S5 Max, S6V bei kitus roborock modelius. Ši procedūra yra sudėtinga, todėl rekomenduojame kreiptis į servisą dėl remonto.
  • Jei robotas siurblys pradeda važiuoti, bet sustoja, o operacijos metu nesigirdi siurbimo garso, siurblys nurodo error 18 klaidą – tuomet jūsų robotas susidūrė su siurbimo variklio gedimu. Šis variklis yra specifinis šioms sistemoms, naudojamas Nidec BLDC (angl. brushless DC electric motor) siurbimo variklis. Kaip ir visi varikliai, priklausomai nuo naudojimo – susidėvi. Dažnu atveju roborock siurbimo variklis naudojamas pilnu pajėgumu (šią opciją galima koreguoti roboto siurblio programėlėje) susidėvi greičiau, todėl yra siurbimo variklio keitimas. Ši procedūra taip pat yra atliekama servise, kadangi yra reikalingas pilnas roboto siurblio ardymas, variklis yra keičiamas nauju, o po remonto yra suteikiama garantija!

Tai yra tik keletas galimų roboto siurblio gedimų, dėl kurių robotas siurblys roborock gali nevažiuoti. Kiekvienas remonto bei diagnostikos atvejis yra individualus, todėl kiekviena problema yra sprendžiama individualiai. Jeigu turite klausimų, susisiekite nurodytais kontaktais ir mes mielai jums atsakysime!

KONTAKTAI

DĖMESIO! PRIEŠ ATVYKSTANT, BŪTINA SUSISIEKTI NURODYTAIS KONTAKTAIS!

Darbo laikas:

  • Pirmadienis – Penktadienis 900 – 2100
  • Šeštadienis 1200 – 1800
  • Sekmadienis 1200 – 1800