Nesikrauna telefonas, ką daryti?

Įrašą sukūrė

Mobilusis telefonas – neatsiejama laisvalaikio ir darbo dalis. Šiai dienai telefonas yra vienas svarbiausių mūsų darbo bei laisvalaikio įrankių, be kurio neįsivaizduojame savo gyvenimo, tad jei telefonas nesikrauna, ką daryti ?

Keletas patarimų ką galite patikrinti prieš nešant remontuoti mobilųjį telefoną į servisą:

  • Jei turite galimybę patikrinkite įkroviklį ir laidą. Labai dažna problema nusilankstęs įkroviklio laidas. Jei tai kabelio problema – galite jį įsigyti bet kurioje parduotuvėje arba pas mus pcrepair.lt elektronikos servise. Turime įvairių laidų usb-c, micro-usb, lightning (apple), taip pat ir jų skirtingų ilgių bei medžiagos tipų (silikoninis, pintų [angl. braided] ir t.t.). Jei tai įkroviklio problema – taip pat jį galite įsigyti mūsų servise.
  • Patikrinkite ar jūsų lizdas nėra užsinešęs šiukšlėmis. Dažna problema, jog nešiojant telefoną kišenėje į jo lizdą papuola įvairių dulkių bei šiukšlių ir to pasekoje mūsų įkroviklio laidas pilnai neįsikiša į telefoną ir nesikrauna. Šią problemą galite išspręsti išvalydami lizdą senu nenaudojamu dantų šepetuku. Elektronikos parduotuvėje rekomenduojame įsigyti techninio spirito (izopropilo alkoholio), suvilgyti dantų šepetuką ir išvalyti lizde esančias dulkes bei šiukšles. Jei manote, kad galite pažeisti lizdą, galite pristatyti mums į servisą ir mes lizdą išvalysime! DĖMESIO, nebandykite kišti į lizdą aštrių daiktų, taip galite pažeisti kontaktus ir sugadinti įkrovimo lizdą!
  • Jei mobilusis telefonas kartais kraunasi, o kartais ne, palanksčius laidą prie lizdo jis vėl kraunasi, tuomet jūsų telefonui reikalingas lizdo keitimas. Telefono ardymas yra sudėtinga procedūra reikalaujanti tiek patirties tiek ir įrankių, todėl eiliniui vartotojui ši operacija yra sudėtinga. Siūlome kreiptis į remonto servisą, pakeisime lizdą ir suteiksime remontui garantiją!

KONTAKTAI

DĖMESIO! PRIEŠ ATVYKSTANT, BŪTINA SUSISIEKTI NURODYTAIS KONTAKTAIS!

Darbo laikas:

  • Pirmadienis – Penktadienis 900 – 2100
  • Šeštadienis 1200 – 1800
  • Sekmadienis 1200 – 1800