Ekrano keitimas monitoriams, televizoriams ar apsimoka?

Įrašą sukūrė

Kasdien besinaudojant išmaniosiomis technologijomis, kartais atsitinka ir netikėtų nemalonių įvykių. Vartodami skysčius netyčia užkliuvote puodelį ir apliejote kompiuterį ar klaviatūra, iš rankų iškrito telefonas, o gal eidami pro šalį netyčia užkliuvote televizorių ir jis nukrito ir sudužo. Šiandienos pagrindinis klausimas ar verta tvarkyti sudaužytą monitorių ar televizoriaus ekraną ? Kada televizoriaus/monitoriaus ekrano keitimas apsimoka ? Televizoriaus kaip ir monitoriaus ekranas yra pagrindinė sudedamoji dalis, o taip pat ir pati brangiausia dalis įrenginyje.

Pabandykime išnagrinėti šiai dienai aktualų pavyzdį: įsivaizduokime, jog nusipirkome naują Samsung 55 colių įstrižainės televizorių, kurio tikslus modelis QE55Q80BATXXH (1 pav.). Šiandien 2023-08-07 dienai šis televizorius kainuoja apie 640 eur. Originalus ekrano komplektas ir jo keitimas šiam televizoriui kainuoja 550 eur šiai dienai. Kadangi tai naujas televizorius, verta apsvarstyti ekrano keitimą nauju, bet jei tai būtų keletos metų senumo televizorius, tuomet ekrano keitimas nebūtų tikslingas, kai ekrano kaina sudaro 86% naujo televizoriaus kainos, bet yra ir išimtis, kuomet televizoriaus ar monitoriaus keitimas yra tikslingas. Toks variantas galioja tiems, kas turi būsto/turto ar įrenginio draudimą nuo dūžių. Turint draudimą, mokėti tenka tik draudėjo nustatytą franšizę, o didžiąją dalį sumos dengia draudimo paslaugos tiekėjas.

1 pav. Televizorius Samsung QE55Q80BATXXH

Taigi apibendrinant galime teigti, jog televizoriaus ar monitoriaus ekrano keitimas apsimoka tik tokiu atveju, jei turite turto/būsto ar įrenginio nuo dūžių draudimą. Kitais atvejais televizoriaus ar monitoriaus ekrano keitimas tiesiog netikslingas, nes remonto ir matricos kaina gali sudaryti didžiąją dalį ar net išskirtiniais atvejais didesnę remonto kainą nei pats įrenginys kainavo prieš n metų. Jei turite klausimų ar pastebėjimų, visada lauksime jūsų skambučio ar laiško nurodytais kontaktais.

KONTAKTAI

DĖMESIO! PRIEŠ ATVYKSTANT, BŪTINA SUSISIEKTI NURODYTAIS KONTAKTAIS!

Darbo laikas:

  • Pirmadienis – Penktadienis 900 – 2100
  • Šeštadienis 1200 – 1800
  • Sekmadienis 1200 – 1800