Puslapis ruošiamas...
Elektronikos remontas

Užsakymus priimame kasdien iki 21:00Sudužo telefono ekranas?
Pasiūlysime geriausią kainą!

Galime pasiūlyti alternatyvų bei orginalių dalių Jūsų mobiliam įrenginiui!

Sužinokite daugiau

Kaista nešiojamas kompiuteris?
Pasirūpinsime kompiuterio
aušinimo sistema!

Didžioji dalis nešiojamų kompiuterių sugenda dėl neprižiūrėtos aušinimo sistemos, specialistai rekomenduoja kompiuterį valyti bent kartą metuose.

Sužinokite daugiau

Sugedo ir nebeįsijungia?
kokybiškai sutvarkysime!

Ilgametė praktikos dėka nustatysime įrenginio gedimą bei jį sutvarkysime kokybiškai bei suteiksime remontui 3 mėnesių garantiją!

Sužinokite daugiau

Mes remontuojame

Įvairovė įrenginių nuo mobilaus telefono iki roboto siurblio, remontui suteikiame garantiją!

Kompiuterių remontas
Kompiuterius remontuojame nuo 2016 metų, sukaupę didelę patirtį galime garantuoti kokybišką remontą, kurio kaštai bus mažiausi rinkoje!
Telefonų remontas
Mobilieji telefonai - tai nepakeičiamas įrenginys mūsų gyvenime. Kasdien besinaudojant įrenginių nutinka ir avariju: nukrito ir sudužo, nustojo veikti, galiausiai nuskendo? Ne bėda! Kreipkitės ir mes suremontuosime Jūsų įrenginį!
Planšečių remontas
Dažniausiais planšetinio kompiuterio gedimas - pažeistas ekranas ar lietimui jautrus stikliukas. Dėl esamų gabaritų, besinaudojant plančete, ji mums dažnai išsprūsta iš rankų, todėl tenka remontuoti. Susisiekite ir mes padėsime Jums atstatyti įrenginį į pradinę būseną!
Ausinių/garsiakalbių remontas
Ausinės - nepakeičiamas gyvenimo įrankis, kuriuo džiaugiames klausydami muziką ar panaudodami jas pokalbiams su kitais. Kreipkites į mus ir mes padėsime Jums atgauti garso malonumą!
Siurblių/robotų remontas
Vienas iš svarbiausių švarios aplinkos palaikymo priemonių - siurblys. Kasdienei švarai palaikyti naudojame dulkių siurblius, o ir jie nėra ilgaamžiški. Remontuojame įprastus buitinius, statybinius bei siurblius robotus. Pagrindiniai šiandienos rinkos užkariautojai - karcher, samsung, iLife, xiaomi, botvac ir kt. siurbliai.
Kita elektronika
Taisome ir kitus elektronikos prietaisus, kaip žinome kolkas nėra nei vieno prietaiso, kuris tarnautų amžinybę, todėl tenka esamus remontuoti. Remontuodami įrenginius ne tik džiaugiates savo veikiančiu prietaisu, bet taip pat ir saugote gamtą!

Remonto procesas

1

Sugedusio įrenginio pristatymas

Jei sugedo įrenginys nenusiminkite. Paskambinkite ir sutarsime laiką, paimsime įrenginį prireikus ir iš namų!

2

Įrenginio diagnostika

Dienos bėgyje atliekame įrenginio diagnostika, sudarome remonto sąmatą, susisiekiame ir gavus palaiminimą, tvarkome Jūsų įrenginį!

3

Remonto procesas

Remonto metu dažnai kyla ir nenumatytų gedimų, todėl stengiames nuodugniai patikrinti įrengį, jog Jūs neturėtumėte problemų juo naudotis.

4

Įrenginio grąžinimas

Atlikus reikiamus testus, suderinamas įrenginio pristatymas. Įrenginys pristatomas žaibo greičiu, o Jums belieka tik džiaugtis savo sutvarkytų įrenginių!

Mūsų naujienos

šiuo metu naujienų skiltis yra ruošiama!Mūsų tikslas - kokybiškas ir greitas remontas

susisiekite!